06.05.2019 14:10 Надія Павлюк

Рівненській “Верес” обіграв житомирське “Полісся”

Гра завершилася із рахунком 1:2

Вчора, п’ятого травня, рівненський “Верес” на виїзді зміг обіграти житомирську футбольну команду “Полісся”. Це допомогло червоно-чорним скоротити відставання від лідера Групи “А” Другої Ліги.

У першому таймі рівненській футболісти не були надто активними і змарнували кілька моментів забити гол у ворота суперників. Наприкінці тайму у ворота червоно-чорних гравці команди “Полісся” забили гол і завершили першу половину гри із рахунком 1:0.

“Верес” вдруге у новому сезоні виграє у “Полісся”

Вже під час другого тайму вересівці активно включилися в гру і Борису Орловському вдалося забити гол. За три хвилини до завершення гри “Полісся” пропустили можливість забити рівнянам гол. Однак червоно-чорні такої можливості не упустили і завершили гру із рахунком 1:2.

Читайте ще: спідвеїсти з Рівного стартували в першому півфіналі Speedway of Nations.  Крім того, рівненський “Верес” переміг “Чайку”.