РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

28.01.2019 11:23 Anastasiia Rivnenska

Рівненський спортсмен здобув перше золото в новому році

Михайло Романчук став найкращим на дистанції в 400 метрів

Рівненський спортсмен, плавець Михайло Романчук здобув першу перемогу в новому 2019 році. Він став переможцем турніру під назвою Euro Meet,  який проходив у Люксембурзі. Про це інформує Все про спорт.

Відомо, що Михайло Романчук здолав чотириста метрів вільним стилем з 3:48.68 хвилин. Результат став рекордом змагань і найкращим результатом на дистанціях.

Рівненський плавець є топовим спортсменом світу

Нагадаємо, що наприкінці минулого року Михайло Романчук став Чемпіоном Світу на “короткій” воді, встановивши новий рекорд. Першість плавець здобув випередивши на дистанції титулованого італійця Грегоріо Палтріньєрі. Крім того, на його спортивному рахунку не одне Чемпіонство Європи та чимало нагород.

Читайте ще: новий світовий рекорд поставив рівненський спортсменТакож  фестиваль плавання у крижаній воді провели у Рівному.