РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

12.07.2018 12:52

Рівняни перемогли на чемпіонаті України з легкої атлетики

Ветерани з Рівненщини привезли золото та бронзу

Спортсмени з Рівненської області отримали перемоги на чемпіонаті України з легкої атлетики серед ветеранів, який проходив у Дніпрі.

У  чемпіонаті брали участь чотири учасники з Рівненської області в різних вікових категоріях. Кожен з них здобув призове місце.

Перше місце здобув Давидюк Іван. Чоловік змагався у категорії 60-64 років. За метання молота та ваги (дев’ять кілограмів) Іван отримав золото. Окрім цього, рівненський ветеран здобув ще одну нагороду: отримав бронзу у змаганнях з метання дисків.

Бронзу також здобули Шевчук Андрій, Остапчук Тетяна та Валерій Нестеренко.

Андрій Шевчук здобув третє місце у змаганні з бігу у віковій категорії 40-44 років. Біг відбувався на двох дистанціях: 400 та 800 метрів.

Ще одне третє місце у змаганні з бігу отримав Нестеренко Валерій. Чоловік змагався у віковій категорії 70-74 років на дистанції 400 метрів.

Третє місце у змаганні з метання списа отримала рівнянка Остапчук Тетяна, яка змагалася у віковій категорії 35-39 років.

Чемпіонат України з легкої атлетики був організований з метою обрання найкращих спортсменів серед ветеранів, які у вересні змагатимуться за перемогу в чемпіонаті Світу з легкої атлетики 2018 року, який відбудеться в Іспанії.